Neden Bayimiz Olmalısınız!BAYİLİK BAŞVURUSU

Solar enerji paket sistemlerde bayilik için fırsat! 2005 yılında kurulan firmamız 2007 yılında solar enerji (pv) sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.Uzun yılların bilgi birikimi sonucu Türkiye de ilk defa solar paket sistemini yapmış olup bu ürünün patentini (lisansını) alarak koruma altına almıştır. Firmamız Türkiye de paket ürünlerin üretim ve ithalatından tek yetkili firmadır.

Bayimiz olarak Patentli ürün satmanın avantajlarından yararlanın,

Kendi bölgenizde tek yetkili satıcı olmanın ayrıcalığı

Sabit fiyat avantajı

Kurumsal yapı ile müşteri güvenirliğini kazanma

Ulusal ve Bölgesel reklamlarımız ile müşteri kitlenizin size ulaşması gibi avantajlardan yararlanma şansı sunmaktayız.

Paket sistemi üretimini yapmak ve satmak isteyen firmalar, Ürünleri firmamızdan almak zorundadır veya firmamızdan lisans hakkını alarak üretim yada ithalat yapabilecektir.

Firmamızdan lisans hakkı almak isteyen firmalar, 

--Türkiye genelinde tek yetkili firma olarak üretici ve ithalat hakkını 1 (bir) ve ya 10(on) yıla kadar satın alıp lisansın bütün haklarını kullanabilir,bayilikler oluşturabilir. Dilediği kadar ürün üretebilir, satabilir,ithal edebilir.


BAYİLERİMİZE NELER SUNUYORUZ?

– Uzun yıllardır hesaplaması ve denemesi yapılmış üstün kaliteli patentli ürünümüzü sorunsuz çalışan uygun fiyata sunmaktayız,
– Ürünlerimiz hiç bir elektrik bilgisi gerektirmeden kullanılmaya uygundur. bunun için AVM,ler, Beyaz eşya Firmaları, hırdavatçılar,güneş enerji firmaları,akü işi ile uğraşan firmalar, avm firmalar, vs firmalar serbest çalışan vergi kaydı olan şahıslar bayimiz olabilirler.
– Ürün ve sektör hakkında gerekli eğitim verilecektir. 
– Bölgelerden gelen talepleri doğrudan bayilerimize yönlendirerek satış desteği veriyoruz
– Her bölgeye sadece bir bayilik verilecektir. 
– Hazır paketler dışı olan projelerinizde ihtiyacınız olan sistem hesaplamalarında destek veriyoruz
– Afiş, katalog, ve bölgesel reklam desteği verilecektir.


BAYİLİK ŞARTLARI

 – Her bölgeye bir bayilik verileceğinden dolayı, bölgenizde daha önceden herhangi bir firmanın bayilik almamış olması gereklidir
– Bayilik için www.gespaenerji.com web sitemizin sağ üst kısmında hesabım bölümünde üye olmanız ve bilgileri eksiksiz doldurulmalıdır.
– yeni bayi olan firmalar Solar paketlerden en az üç adet sipariş vermelidir
– ilk 20 bayi için kampanya bayilik ücreti alınmayacaktır, 
– bayilik ücreti 2000 $
– işe başlayacak olan adayın Enerji ile eğitime açık olması gerekir
–hedef bölge, tüm Türkiye
 Ar-Ge
 Firmamız Ar-Ge ye çok büyük önem vererek ciddi  maliyetler sonucu yeni ürünler ve projeler geliştirmektedir.
 
BÜTÜN TESTLERDEN GEÇEREK PATENTİ ALINMIŞ OLAN ÜRÜNLERİMİZ
 Sitemizde yayınlamış olduğumuz Paket Ürünler Firmamız tarafından patentlidir. Tarifname: Güneş enerjisi ekipmanlarının inverter,akü ve şarj kontrolün biri yada birkaçının herhangi bir paket, kutu, pano  içerisine konarak oluşan pakettir. Panonun demir, plastik veya ahşap olması farketmemektedir. Bü ürünleri taklit eden,alan,satan ve ithal eden firma ve şahıslara yasal işlem başlatılır. İhtar Gönderilen Firmalar, patent alınma tarihine bakarak bu tarihten önce kendilerinin bu işi yaptığını düşünerek 551 sayılı KHK’nın 7. Maddesine dayanarak  patent iptal davası açma girişiminde bulunmaktadırlar. Bilinmesi gereken 2007 yılında firmamız bu işi ilk yaparak rüçhan hakkını elinde bulundurmaktadır. PATENT İHLALİ DURUMUNDA CEZAİ İŞLEMLER 
73/A maddesinde ise, patent hakkına tecavüzden dolayı açılacak ceza davalarında sanıkların karşılaşacağı ceza belirtilmiştir. 73/A maddesi (c) bendine göre, 136 ncı maddede yazılı fiillerden birini gerek faydalı model, gerek patentli buluş açısından isleyenler hakkında iki yıldan dört yıla kadar hapis cezasına veya yirmi yedi milyar liradan kırk altı milyar liraya kadar ağır para cezasına veya her ikisine, ayrıca işyerlerinin bir yıldan az olmamak üzere kapatılmasına ve aynı süre ticaretten men edilmeleri, CEZALARI İLE KARŞI KARŞIYA KALIR.


 Alışveriş sepetiniz boş!