SİSTEM 2400 W/G

220 Volt AC Orta boy Buzdolabı ve Lambaları Çalıştırır


GESPA Sistem 2400 W/G

Yüksek performans ve fonksiyonel özellikte üretilmiştir.
Adınıza faturalı
sıfır 2 yıl garantili
imalattan direk satış
Hiçbir elektrik bilgisi gerektirmez tak çalıştır,
Her şey özel sistem paketi içerisinde
Dilediğin kadar harici akü ilave etme imkanı
220 volt şebeke elektriği ile şarj etme imkanı(isteğe bağlı opsiyonlu)
Evinizde elektrik kesilmesi durumunda tv lamba telefon şarjı , iş yerlerinde otomatik kepenk gibi acil ihtiyaçlarınıza cevap verir
Yaylada
Bağ evinde
Piknikte
Teknede
Elektrik ihtiyacı olan her yerde

GESPA Sistem 2400W/G Neler çalıştırır 


A+ Derin dondurucu buzdolabı
10 watt 5-10 Lamba evsel ihtiyaç için
Telefon şarjı 
1 günde toplam güç miktarı :2400 watt
Tam dolu akü ile gece kullanım miktarı: 1100 watt
Maksimum yük kullanımı invertör: 1000 kva
(örnek:1 günde çalışacak cihazları bu şekilde hesaplayabilirsiniz : 30 watt 1 adet tv  800 w/30=26 saat çalışır,
gece ise 288w/30=9 saattir)

GESPA Sistem 2400W/G Teknik Özellikler

1) 30 Ah PWM yüksek teknoloji ile Akü koruma özellikli şarj kontrol
2) 1100 Watt yüksek kapasiteli 10 yıl ömürlü JEL/AGM akü 
3) 100 w/s yüksek verimli 25 yıl garantili solar panel-7 saatte tam şarj etme 
4)220 ile şarj etme özelliği(opsiyonel)
5) Güvenlik Sigortası  kapalı konumda iken tüm elektrik bağlantılarını keserek akünün kendi kendine deşarj olmasını ve bozulmasını engellediği için uzun yıllar kullanım sağlar.
6) piyasadaki ürünlerde bu özelliklerin  birçoğu mevcut olmadığı için ürünlerin kullanım ömrü kısa ve sık sık arızalanmasına sebep olacaktır.
7) Sistem hazır paket halindedir hiçbir elektrik bilgisi gerektirmez
8) Taşınabilir özelliktedir
9) 47-53 kg aralığındadır.
10)Patentli üründür. taklit ürünlerden kazcının

ÜRÜN KULLANIM DURUMU

• Kullanım öncesi bataryayı güneş paneli  ile  tam olarak şarj ediniz.

• Şarj dolumu durumunda volt gösterge panelde volt 13.5-14 volt aralığında olmalıdır

GESPA Sistem 2400W/G Paket içeriği

1 Adet Sistem panosu
2 Adet 150 w/s yüksek verimli panel
1 Adet 6 mt panel kablosu
1 Adet kullanım kitapcığıMarka : Gespa

Garanti:  2 yıl (24 ay)

Ürün Satın almadan önce çalıştıracağınız cihaz ile uyumluluğunu dikkatlice kontrol ediniz.Yukarıda çalıştırılacak ürünler panellerin 1 gün içerisinde en az  8 saat güneş görmesi halinde geçerlidir. Günde 8 saatten az güneş görmesi ve daha fazla güç tüketilmesi durumda cihazın yetersiz kalması  gibi bütün sorumluluğu satın alan müşteri kabul etmiş sayılır.

GARANTİ ŞARTLARI

1:Sistem panosunun ıslak ve nemli yerde bulundurulması

2:Garanti Mühürünün kopartılması ve cihaz kapağının açılması

3:Yüksek Tozlu yerlerde ürünün kullanımı

4:Satıcı veya üretici firmanın bilgisi dışında cihaz bağlantısı durumunda yanlış bağlantı ve gevşek bağlantı yapılması.

5:kullanım talimatına uyulmamasından dolayı oluşacak herhangi bir arızalar

6: ürün satın alan müşterilerimiz garanti şartlarını kabul etmiş sayılır.


Cayma Hakkı ve İade Süreç Bilgileri

Cayma hakkı nedir?

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun (“Kanun”) gereğince, alıcıların teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak sebep göstermeden ve "kargo ücreti ödemeden" ürünleri iade etme hakları vardır. Kanunu her kurumun uygulaması gerekmektedir.

Cayma hakkı Nasıl Kullanılır?

Alıcının cayma hakkını kullanabilmesi için teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde ürünü iade etmek istediğini satıcıya bildirmesi gerekmektedir. Satıcı, alıcının talebini aldıktan sonra en geç 7 (yedi) gün içerisinde, ürünü iade alıp ürün bedeli ve iade kargo ücretini alıcıya hiçbir masraf yükletmeksizin ödemekle yükümlüdür.


Ürün, Satıcı’ya iade edilirken teslimatı sırasında Alıcı’ya ibraz edilmiş olan orijinal faturanın da iade edilmesi gerekmektedir. Faturanın iade açıklama bölümü varsa eğer bu bölüm doldurulmalı ve fatura, Alıcı tarafından imzalanarak ürünle birlikte teslim edilmelidir.

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ne zaman yürürlüğe girdi?

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun 28.05.2014 tarihinde yürürlüğe girmiştir.

28.05.2014 tarihinden önce satın alınan ürünlerde cayma hakkı nasıl kullanılır?

28.05.2014 tarihinden önce satın alınan ürünler için 4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki Kanun geçerlidir. Bu kanuna göre, alıcıların teslimat tarihinde itibaren 7 gün içinde cayma haklarını kullanarak sebep göstermeden ve "kargo ücreti ödemeden" ürünleri iade etme hakları vardır. Cayma hakkı süresi dışında kalan iade talepleri için geçerli süre ise 30 gündür.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler nelerdir?

 • Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler
 • Niteliği itibarıyla geri gönderilmeye elverişli olmayan ürünler (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
 • Alıcı tarafından açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.), basılı ürünler (Kitap, dergi vb.), yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri
 • Çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler
 • Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş kategorisindeki tüm ürünler vb.)
 • Tatil kategorisinden satın alınan otel, yurt içi/yurt dışı turlar, gezi ve uçak bileti gibi ürün ve hizmetler. Bu ürün ve hizmetlerin iptal/iadesi, satıcı acente uygulaması doğrultusunda yapılır.

Elektronik Ürünlerde Cayma Hakkı ve İade Süreci Nasıl Kullanılır?

 • Elektronik ürünlerin "Cayma Hakkı"dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün,orjinal kutusuna zarar verilmemiş olması,faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.
 • Kurulumu servis tarafından yapılan ürünler için servis haricinde kutunun açılması veya kurulumunun servis haricinde yapılması durumunda iade alınmayacaktır.
 • Satın alınan cep telefonuna sim kart takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması halinde cihaz 2. el statüsüne geçmiş olacaktır.İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir.Bu nedenle de sim kart takılan veya WiFi ile bağlantı kurulan ürünler cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.Ayıplı vs. ürün olması halinde mağaza ile irtibata geçilmelidir.Mağaza, teknik servis raporu talep edebilir.
 • Cayma Hakkı dışında kalan 14 ila 6 ay arası iade talepleri için, ürünün teknik servise gitmesi ve servis tarafından iade kararı verilmiş olması gerekir.

Cayma hakkı sürecinde iade kargo ücreti kime aittir?

Cayma hakkı kapsamında ürün iadelerinde iade kargo ücreti satıcılara aittir. Alıcılar ürünleri kişisel sebeplerle iade etseler dahi alıcıların kargo ücreti ödemeden ürünleri iade etme hakkı vardır.

Alıcı, ürünü kullansa bile iade edebilir mi?

Ürünün ambalajının açılması, ürünün denenmesi, ürünün mutat kullanımı, yani ürünün alışılageldiği gibi kullanılması cayma hakkını ortadan kaldırmaz. Satıcı, cayma süresi içinde ürünü alıcıya teslim etmişse alıcı, ürünü ancak olağan bir gözden geçirmenin gerektirdiği ölçüde kullanabilir. Aksi takdirde alıcı cayma hakkını kullanamaz.

Ürüne zarar verilmesi durumunda alıcı cayma hakkını kullanıp ürünü iade edebilir mi?

Mevzuat gereği, ürünün değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı, cayma hakkının kullanılmasına engel olmaz. Ancak ürünün değerinin azalması veya iadeyi imkânsızlaşması alıcının kusurundan kaynaklanıyorsa, alıcının, ürünün değerini veya değerindeki azalmayı satıcıya tazmin etmesi gerekir. Bu durumda, satıcı zararınızı tazmin edebilmek için, ürün değerinin azalmasına ilişkin alıcı hakkında yasal yollara başvurabilir. Daha detaylı bilgi için bakınız; 

Ürünü teslim alırken nelere dikkat edilmesi gerekir?

İade edilen ürün size ulaştığı zaman mutlaka kargo paketini kontrol edin. Kargoda bir hasar tespit etmeniz durumunda kargo görevlisine zabıt tutturun. Hasarlı kargolar için Kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür.


inverter çeşitleri, 100 watt inverter, 500 watt inverter , 1000 watt inverter ,1500 watt inverter, 2000 watt inverter,  100 watt panel100 amper solar akü , 200 ah akü, 200 amper batari, 200 ah batarry,solar enerji işyeri paketi , solar paket sistemler, güneş enerji sistmleri güneş enerjisi elektrik üretme sistmleri ,güneş elektrik, günep elektrik üretim elemanları pv sistmeler, kaliteli solar paneller , güneşten elektrik üretme sistemleri , güneş enerjisi çoban paketleri, güneş enerjisi ayı kovucu , güneş enerjisi paket sistemler , Güneşten elektrik üretme sistemleri , elektrik üretme sistemi , elektrik panelleri , elektrik üretme aküleri, inverter çeşitleri, 100 watt inverter, 500 watt inverter , 1000 watt inverter ,1500 watt inverter, 2000 watt inverter, 100 amper solar akü , güneşten bedava elektrik, bedava elektrik, 10 wat pv panel 20 watt pv panel, 30 wat panel,40 watt panel, 50 ewatt panel, güneşten ısınma, güneş enerji sistremleri ile sıcak su üretme, elektrik üretme paketleri ile su ısıtma, ısı pımpası , güneş elektrik üretme ile ısı pompası çalışma, güneş enerji sistemi ile ev ısıtma sistemleri, iş yeri paket sistemler, 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Solar Sistem 2400W/G

 • Markalar GESPA
 • Ürün Kodu: 0126
 • Kazanacağınız Puan: 10
 • Stok Durumu: 100
 • $1.616,60
 • $969,96

 • Vergiler Hariç: $822,00

Benzer Ürünler

Solar Sistem 800W/G

Solar Sistem 800W/G

SİSTEM 800 W/G220 Volt AC Tv ve Lambaları ÇalıştırırGESPA Sistem 800 W/GYüksek performans ve fonksiy..

$330,40 $608,88 Vergiler Hariç: $280,00

Solar Sistem 3600W/G

Solar Sistem 3600W/G

SİSTEM 3600W/G220 Volt AC Tam Sin  Elektrik Tv 12 Saat- Büyük Boy Buzdolabı 24 Saat ve Lam..

$1.298,00 $2.360,00 Vergiler Hariç: $1.100,00

Solar Sistem 4800 W/G

Solar Sistem 4800 W/G

SİSTEM 4800W/G220 Volt Ac Tam Sin ElektrikTv 12 Saat -  Büyük Boy Buzdolabı 24 Saat -  Çam..

$1.659,08 $3.318,16 Vergiler Hariç: $1.406,00

Solar Sistem 16000 W/G

Solar Sistem 16000 W/G

Yaz Kış Kullanılan konutlar için geliştirilmiştir.Teknik Veriler:Panel Gücü :16000W/GAkü Kapasite: 3..

$5.540,10 $7.387,98 Vergiler Hariç: $4.695,00

Solar Sistem 8000 W/G+ 2 hp sulama paketi

Solar Sistem 8000 W/G+ 2 hp sulama paketi

Yaz Kış Kullanılan konutlar için geliştirilmiştir.Teknik Veriler:Panel Gücü :9900W/G- (4 adet 310 wa..

$3.304,00 $4.177,20 Vergiler Hariç: $2.800,00

Etiketler: Hazır paketler, güneş enerjisi, güneş enerjisi elektrik, güneş enerji sistemleri