Hakkımızda

  

GESPA

100% Güvenli alışveriş 

Gespa İş ortaklarımızla birlikte,yenilenebilir enerji Sistemlerinde tüm yönleriyle en üst kalitede ürünleri ile mühendislik çalışmaları ve en yüksek standartları karşılayan çözümler sunuyoruz, Gespa faliyet olarak ;

Solar Paket Ürünler

Yenilikçi Ürünler

Projeler

Mühendislik hizmetleri vermektedir.

Temiz bir gelecek için yenilikçi ürünler

Şu anda dönem "enerji dönemi"dir,  Hızını yeni ürünler ve yeni projelerden alır.Sonuç Olarak geliştirilen  her yeni bir ürün Özel yüksek mühendislik sonuçlarında pilot proje  sonuçlarında ortaya çıkmaktadır.

Firmamız 2005 yılında kurulmuştur.  2007 yılında solar Enerji Sistemlerine (Güneşten Elektrik Üreten Sistemler)  başlamış olup Türkiye 'de Sektöre giriş yapan ve yön veren ilk birkaç firmadan biridir.

    Firmamız Ar-Ge Çalışmalarına da çok önem vermektedir. Yüksek yatırımlar yaptığımız Ar-Ge  çalışmalarıyla sektöre yön verilmektedir. Birçok çalışmaların Patent ve Lisansları alınarak ürünleri koruma altına alınmıştır.  Firmamız geliştirmiş olduğu ürünleri ,üstün performans ve uzun süreli dayanıklılık testlerinden geçirdikten sonra müşterilerine ulaştırmaktadır. 2007 yılından beri geçen zamanda, binlerce sorunsuz çalışan sistemlerin kurulumunu yapmış, uzmanlaşmış iş tecrübesi ile her müşterinin kendi ihtiyacına uygun kaliteli ve uzun vadede kullanabileceği ürünler üretmektedir. 

    Güneş enerjili elektrik üreten sistemlerde Türkiye pazarında ürünlerimizin en seçkin ve en kaliteli bileşenlerden oluşturmaktayız. 


Bu kategoride ürün bulunamadı.